اطلاعیه:
عضو محترم انجمن مکانیک سنگ ایران،
با سلام و آرزوی سلامتی برای آن عضو محترم به اطلاع می رساند که این انجمن جهت ادامه عضویت در انجمن بین المللی مکانیک سنگ (ISRM) هر ساله علاوه بر پرداخت حق عضویت سالانۀ ثابت ۱۲۰ یورو، مبلغ ۸ یورو به ازای هر عضو پرداخت می نماید. این پرداخت ها تا پایان سال میلادی ۲۰۱۶ با وجود تمام مشکلات مربوط به تامین و انتقال ارز و بدون کوچک ترین کمک از طرف وزارت متبوع چه برای تامین ارز و چه برای انتقال آن با توجه به شرایط تحریم انجام شده است. از آنجا که پرداخت حق عضویت هرسال میلادی به طور معمول در سال بعد انجام می شود، با توجه و وضعیت افزایش قیمت ارز و محدودیت درآمدهای انجمن پرداخت های مربوط به سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ تا کنون مقدور نبوده است.
به منظور ادامه عضویت جنابعالی در انجمن بین‌المللی مکانیک سنگ در سال ۲۰۱۹ ، لازم است برای پرداخت هزینه های مربوط به سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ حداکثر تا ۲۵ اسفندماه جاری، مبلغ ۳۸۴۰۰۰۰ ریال معادل سیصد و هشتاد و چهار هزار تومان (برابر ۲۴ یورو) بعلاوه حق عضویت در انجمن برای سال جاری ۱۳۹۷ که برای اعضاء دانشجویی برابر ۲۵۰۰۰۰ ریال معادل بیست و پنج هزار تومان و اعضاء پیوسته برابر ۷۵۰۰۰۰ ریال معادل هفتاد و پنج هزار تومان می باشد، اقدام فرمایید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه عضویت در انجمن بین المللی، اجباراً نام شما از لیست ارسالی برای ۲۰۱۹ که در ۲۶ اسفند انجام خواهد شد، حذف می گردد. جهت مزید اطلاع اضافه می نماید، در صورت تمایل به عضویت به صورت مستقل و انفرادی نیاز به پرداخت ۴۰ یورو در سال از طریق سیستم بانکی خواهید داشت.
برای اعضاء محترم حقوقی هزینه عضویت سالانه در صورت اقدام به صورت مستقل، ۱۶۰ یورو و در صورت عضویت از طریق انجمن معادل ۳۲ یورو می‌باشد. لذا هزینه‌های فوق برای سال جاری میلادی برای این عزیزان معادل ۵۱۲۰۰۰۰ معادل پانصد و دوازده هزار تومان برای انجمن بین‌المللی و همچنین ۳۵۰۰۰۰۰ ریال معادل سیصد و پنجاه هزار تومان برای انجمن در سال جاری شمسی می‌باشد که در صورت عدم پرداخت آن تاکنون، لازم است پرداخت گردد.
لازم به ذکر است که با توجه به شرایط حاکم، جهت ادامۀ حیات انجمن به عنوان انجمن مکانیک سنگ ایران وابسته به انجمن بین المللی مکانیک سنگ که از سال ۱۳۷۴ تاکنون بدون وقفه ادامه داشته، مشارکت تک تک اعضاء محترم ضروری می باشد و اعضاء هیئت مدیرۀ انجمن قبلاً از همکاری شما قدردانی می نمایند.
شماره حساب انجمن ۱۴۳۳۷۸۹۲۶ بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس با شماره شبا:
IR 3601 8000 0000 0001 4337 8926
جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن تماس حاصل نمایید:
☎️ ۰۲۱۸۲۸۸۳۵۳۶
📧 info@irsrm.net

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه